-
20x Pirkhof'de
Pirkhof'de. reedb.com'da satın almak için geniş bir Pirkhof'de yelpazesi bulacaksınız.
-
Lieboch: Villa / lüks gayrimenkul Satılık
Villa / lüks gayrimenkul Satılık
yaşam alanı 102.00 m²
özellik 247.00 m²
5 oda
€ 249 0008501 Lieboch
/AvusturyaAlaka:(88.9 %)
Distanz: Pirka Bundesland Steiermark (AT) ca. 6 km -
Feldkirchen bei Graz: Satılık
Satılık
yaşam alanı 89.00 m²
€ 249 0008073 Feldkirchen bei Graz
/Avusturya -
KAPITALANLAGE MIT LICHT, UMBAUOPTION UND EIGENEM TIEFGARAGENSTELLPLATZ
Daire Satılık
yaşam alanı 46.00 m²
1 oda
€ 115 0008053 Graz
/Avusturya -
Graz: Daire Satılık
Daire Satılık
kullanım alanı 47.00 m²
2 oda
€ 139 0008020 Graz
/Avusturya -
Graz: Ofis / Uygulama Satılık
Ofis / Uygulama Satılık
kullanım alanı 30.00 m²
2 oda
€ 119 0008020 Graz
/Avusturya -
WOHNEN ODER INVESTIEREN: 3-ZIMMER MIT BALKON & BIS 5,6 % RENDITE
Daire Satılık
yaşam alanı 71.00 m²
3 oda
€ 175 0008020 Graz
/AvusturyaAlaka:(64.4 %)
Distanz: Peggau Bundesland Steiermark (at) ca. 22 km -
Graz: Daire Satılık
Daire Satılık
yaşam alanı 73.00 m²
3 oda
€ 179 0008020 Graz
/Avusturya -
Graz: Daire Satılık
Daire Satılık
yaşam alanı 90.00 m²
3 oda
€ 189 0008020 Graz
/Avusturya -
DACHJUWEL MIT BALKON ? STILVOLL WOHNEN MIT CHARME UND KOMFORT
Daire Satılık
yaşam alanı 78.00 m²
3 oda
€ 209 9008020 Graz
/Avusturya -
Graz: Daire Satılık
Daire Satılık
yaşam alanı 69.00 m²
3 oda
€ 215 0008020 Graz
/AvusturyaAlaka:(92.8 %)
20x Satılık Pirkhof. Gayrimenkul, ev, daire ve araziler , Lieboch satın almak ve kiralamak için Gayrimenkul, ev, daire ve araziler Pirkhof satın almak ve kiralamak için. En güncel evler, daireler, ticari mülkler ve arsalar Pirkhof reedb.com'da bulunabilir.Satın almak için Pirkhof'de mu arıyorsunuz? reedb.com'da satın almak için geniş bir Pirkhof'de yelpazesi bulacaksınız. Pirkhof'de satmak ister misiniz? Pirkhof'de'u doğrudan reedb.com üzerinden satışa sunabilirsiniz.

data load ...
Reklamlar